TV PROGRAM

PONEDELJAK
10. 08. 2020.
vreme emitovanjanaziv emisije
07:30AgroDan
08:00Ko se igra taj se voli
08:45Globus autobus
09:00Ordinacija ®
09:30Serija JELENA ®
10:30AgroDan ®
11:00Ekolog & JA
11:30Radost života
12:00Azbučnik identiteta ®
12:30Pet Friendly ®
13:00Srbija koju volim ®
13:30Domaćinski ®
14:00Serija JELENA ®
15:30Ordinacija
16:00Venčanje od A do Da
16:30AgroDan ®
17:00Tech Lifestyle
17:45Srbija koju volim
18:30Azbučnik identiteta ®
19:00Ekolog & JA
19:30Muzika
20:00Serija JELENA
21:00Mobil auto
21:30Pod sjajem zvezda
22:30Pokretna slika
23:30Ordinacija ®
00:00NOĆNI PROGRAM
UTORAK
11. 08. 2020.
vreme emitovanjanaziv emisije
07:30AgroDan
08:00Ko se igra taj se voli
08:45Globus autobus
09:00Ordinacija
09:30Serija JELENA ®
10:30AgroDan ®
11:00Razgovor sa piscem
12:00Azbučnik identiteta ®
12:30Koncert
14:00Serija JELENA ®
15:30Ordinacija
16:00Radost života
16:30AgroDan ®
17:00Domaćinski
17:45Tamo amo ®
18:30Pet Friendly
19:00Vino i vinogradarstvo ®
19:30Muzika
20:00Serija JELENA
21:00Trend Setter ®
21:45Bosanske piramide
22:00Venčanje od A do Da
22:30Od bisera grana
23:30Ordinacija ®
00:00NOĆNI PROGRAM
SREDA
12. 08. 2020.
vreme emitovanjanaziv emisije
07:30AgroDan
08:00Ko se igra taj se voli
08:45Globus autobus
09:00Ordinacija
09:30Serija JELENA ®
10:30AgroDan ®
11:00Pod sjajem zvezda
12:00Azbučnik identiteta ®
12:30Start stop ®
13:00Dokumentarni film
14:00Serija JELENA ®
15:30Ordinacija
16:00Tamo amo ®
16:30AgroDan ®
17:00Mobil auto ®
17:45Naše imanje 2 ®
18:30Azbučnik identiteta ®
19:00Ekolog & JA
19:30Muzika
20:00Serija JELENA
21:00Pokretna slika
22:00Radost života
22:30Tamo amo ®
23:00Od bisera grana
23:30Ordinacija ®
00:00NOĆNI PROGRAM
ČETVRTAK
13. 08. 2020.
vreme emitovanjanaziv emisije
07:30AgroDan
08:00Ko se igra taj se voli
08:45Globus autobus
09:00Ordinacija
09:30Serija JELENA ®
10:30AgroDan ®
11:00Start stop ®
11:30Naše imanje 2 ®
12:00Azbučnik identiteta ®
12:30Razgovor sa piscem
13:00Radost života
13:30Ekolog & JA
14:00Serija JELENA ®
15:30Ordinacija
16:00Pet Friendly ®
16:30AgroDan ®
17:00Tech Lifestyle
17:45Mobil auto ®
18:30Tamo Amo ®
19:00Slike života ®
19:30Muzika
20:00Serija JELENA
21:00Slobodan termin
22:00Šarena planeta ®
22:30Azbučnik identiteta ®
23:00Od bisera grana
23:30Ordinacija ®
00:00NOĆNI PROGRAM
PETAK
14. 08. 2020.
vreme emitovanjanaziv emisije
07:30AgroDan
08:00Ko se igra taj se voli
08:45Globus autobus
09:00Ordinacija
09:30Serija JELENA ®
10:30AgroDan ®
11:00Mobil auto ®
11:30Naše imanje 2 ®
12:00Azbučnik identiteta ®
12:30Slike života ®
13:00Slobodan termin
14:00Serija JELENA ®
15:30Ordinacija
16:00Dokumentarni film
16:30AgroDan ®
17:00Tamo Amo ®
17:45Azbučnik identiteta ®
18:30Pet Friendly ®
19:00Vino i vinogradarstvo ®
19:30Muzika
20:00Serija JELENA
21:00Ekolog & JA
21:30Trend Setter ®
22:30Pod sjajem zvezda ®
23:30Ordinacija ®
00:00NOĆNI PROGRAM
SUBOTA
15. 08. 2020.
vreme emitovanjanaziv emisije
07:30AgroDan
08:00Ko se igra taj se voli
08:45Globus autobus
09:00Mobil auto ®
09:30Dokumentarni film
10:30AgroDan ®
11:00Razgovor sa piscem
12:00Azbučnik Identiteta
12:30Koncert
14:00Trend Setter
14:45Muzika
15:00Pet Friendly ®
15:30Tamo Amo
16:00Tech Lifestyle ®
16:30AgroDan ®
17:00Radost života
17:45Start stop ®
18:30Ekolog & JA
19:00Azbučnik Identiteta
19:30Muzika
20:00Pokretna slika ®
21:00Vino i vinogradarstvo
21:30Tamo Amo
22:00Dokumentarni film
22:30Od bisera grana
00:00NOĆNI PROGRAM
NEDELJA
16. 08. 2020.
vreme emitovanjanaziv emisije
07:30AgroDan
08:00Ko se igra taj se voli
08:45Globus autobus
09:00Azbučnik Identiteta
09:30Ekolog & JA
10:00Naše imanje 2 ®
10:30AgroDan ®
11:00Tech Lifestyle
12:00Azbučnik Identiteta
12:30Koncert
14:00Pokretna slika ®
15:00Start stop ®
15:30Domaćinski ®
16:00Tamo Amo
16:30AgroDan ®
17:00Slike života ®
17:45Trend Setter ®
18:30Srbija koju volim ®
19:00Srećna Planeta
19:30Muzika
20:00Pod sjajem zvezda ®
21:00Šarena planeta
21:30Vino i vinogradarstvo
22:00Razgovor sa piscem
22:30Od bisera grana
00:00NOĆNI PROGRAM